Meist

Eesti Soojustus OÜ on registreeritud 2015 aastal, kuid ettevõtte juhtkonnal ja töötajatel on fassaaditööde kogemust üle 10 aasta. Oleme spetsialiseerunud hoonete terviklikule renoveerimisele.  Meie põhitegevuseks on soojustamisega seotud hooneosad – katus, fassaad, sokkel, vundament. Koos enda  professionaalsetele koostööpartneritele pakume ka  projekteerimise, kütte, vee, kanalisatsiooni, elektri, ventilatsiooni teenuseid. 

Usaldusväärse partnerina peame kinni antud lubadustest ega võta riske klientide arvelt. Koostöös oleme valmis lahendama kõiki ehitusalaseid väljakutseid parima tulemuse nimel.

Miks kliendid meid valivad?

Aastate pikkuse kogemusega on meie meeskond kokku puutunud erinevate objektidega. Lihtsamad ja keerukamad objektid on meid õpetanud leidma parimaid lahendusi kliendile. Nii säästame kliendi aega ja raha, samas pakkudes kvaliteetset teenust koos kliendi nõustamisega. Meie kliendid on rahul ja soovitavad tehtud tööde põhjal meid ka edaspidi. Meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes omavad kogemust majade soojustamisel ning fassaadi töödes. Pakume oma teenuseid üle Eesti.

 Meie Missiooniks on pakkuda klientide vajadustele ja võimalustele vastavaid lahendusi hoonete soojustamisel, renoveerimisel ja olla usaldusväärseim teenuse pakkuja turul.

Meie Visiooniks on olla eelistatuim valik partnerile ja kliendile ja töötajale.

Meie kvaliteedipoliitika vastab  ehitustegevuse  kehtivate normide ja nõuetele.

Võtke meiega ühendust ja veenduge ise